LePatio_Fermob_2021_znacka_head.jpg Fermob

Fermob

Chcete mít ve své zahradě, verandě nebo na balkoně vysoce kvalitní a velmi odolný nábytek, který se vyjímá v nejznámějších pařížských zahradách, Times Square či Bryant parku v New Yorku? Rádi si vybíráte ze široké barevné škály, inspiruje vás francouzská elegance a pověstné umění joie de vivre? Pak oceníte francouzský outdoorový nábytek Fermob, který lze samozřejmě používat i uvnitř.

Tyto výrobky si můžete koupit v našem eshopu.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v katalogu.

Už přes 60 let firma Fermob vyrábí kvalitní outdoorový nábytek na první pohled rozeznatelný díky svému nezaměnitelnému designu a široké barevné paletě v továrně poblíž francouzského Lyonu. Celý výrobní proces je udržitelný, klade se důraz na ekologické zpracování materiálů a samozřejmě na kvalitu.

Fermob je špičkou ve výrobě outdoorového nábytku, což dokazuje přítomnost jejich designově dokonalých kousků v Luxemburských zahradách, na Times Square a dalších veřejných parcích, univerzitách a kampusech.

Nábytek je velmi pohodlný, elegantní a praktický. Základní řada je kovová – z oceli nebo hliníku. Hliníkové kousky jsou lehké a tudíž snadno manipulovatelné. Barvy jsou odolné vůči UV záření a všem povětrnostním vlivům. Je snadno stohovatelný, díky velkému výběru barev se tak nábytek vždy snadno zharmonizuje se svým okolím. Možná i proto lidé, kteří používají outdoorový nábytek Fermob, si umí užívat života a být šťastní.

Děti jistě ocení designového houpacího koníka, který je díky hliníkové konstrukci lehký a zároveň bezpečný. Je vyrobený z již existujících dílů jiných nábytků Fermob a hodí se jak do interiéru, tak i na venkovní hry.

Katalogy – Fermob

LePatio_hlavni_katelog_Fermob_UK_2023_sq Fermob

Formát PDF / 247 stran (48 Mb)

LePatio_Fermob_katalog_doplnkovych_produktu_UK_2023_sq Fermob

Formát PDF / 103 stran (19 Mb)

LePatio_Fermob_LookBook_Album-2021_sq Fermob

Formát PDF / 41 stran (22 Mb)