SLUZBY O nás

O nás

Obchody Le Patio nabízí unikátní kusy nábytku spolu s limitovanými kolekcemi bytových doplňků a osvětlení z celého světa včetně České republiky. Dále zde nakoupíte originální šperky, knihy a bytové parfémy. Součástí služeb je interiérový design na míru. Majitelka Le Patio, Monika White neustále aktivně vyhledává nové originální značky, které na českém trhu prezentuje jako první.

Naše motto:

Jsme kosmopolitní firma založená na osobním přístupu. Věříme, že člověk může být spokojený, pokud se jeho individualita otiskne do prostoru, kde žije a tráví většinu času. Našim zákazníkům tak umožňujeme vytvořit si vlastní styl bydlení založený na unikátních kusech nábytku a limitovaných kolekcích bytových doplňků.

Historie a filozofie značky

Le Patio existuje od roku 1992; nynější majitelka, Monika White, firmu koupila v roce 2004.

Osobnost Moniky White zformovala charakter firmy. Jako vystudovaná právnička a diplomatka, která žila dlouho v zahraničí, přinesla do prodejen kosmopolitního ducha. V dovážených kolekcích nábytku a bytových doplňků se odráží eklektický přístup k designu a životní styl, který potkávala a stále potkává na svých cestách. I proto tým zaměstnanců Le Patia nejsou obyčejné prodavačky, ale konzultantky mluvící několika jazyky, které také většinou žily v zahraničí a umí dát klientovi maximální servis s úsměvem.

Naše filozofie v bodech:

1. Eklektismus

Věříme v míchání stylů. Víme, že moderní kousky mohou v interiérech stát vedle nábytku v koloniálním či barokním stylu. Již naši předkové neměli problém s barokními budovami vedle gotických, tak proč vyznávat čistotu stylů, když kombinování je tak zábavné.

2. Individualita

Podporujeme individualitu našich klientů, kterým nestačí běžné nákupní řetězce, ale ocení naše originální produkty a osobní přístup spojený se službami šitými na míru.

3. Osobní výběr produktů

Majitelka obchodů Le Patio, Monika White, jezdí po celém světě a osobně vybírá firmy, se kterými chce spolupracovat. Proto jsou námi prodávané kousky tak unikátní – každý je pečlivě vybrán člověkem, který zná různé kultury a dokáže jejich kouzlo přenést na český trh.

4. Radost

Rádi se inspirujeme v zahraničí a tak v našich obchodech najdete zajímavé knihy nejen o designu, ale třeba i o ikonách jazzu v češtině i angličtině. Jednoduše chceme předávat ostatním to, co nás inspiruje a baví.