nase-sluzby_home Naše služby

Naše služby

Le Patio nabízí svým klientům osobní a profesionální přístup vždy s úsměvem. Nebojte se zeptat, rádi vyhovíme vašim požadavkům.

Dárkové kupóny

Chcete-li věnovat dárek z Le Patia a ponechat výběr na obdarovaném, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz ve Vámi určené hodnotě.

Půjčování zboží

Pokud si nejste jisti výběrem, nábytek Vám zapůjčíme domů oproti složené záloze. Zboží také zapůjčujeme na filmování, společenské akce, reklamní produkce apod. Na výši poplatku se prosím informujte v obchodech.

Doprava do zahraničí

Zboží jsme schopni dopravit po celém světě, na požádání Vám sdělíme cenu dopravy Vámi vybraného nábytku do cílové destinace. Od vstupu Česka do EU je doprava po Evropě snadnou a dostupnou službou.

Zasílání vybraného zboží na dobírku

Zboží zasíláme Českou poštou po celé České republice, společně se můžeme domluvit, zda zvolit klasickou dobírku nebo obchodní balík.

Doprava a instalace zboží

Zboží zakoupené v našich obchodech Vám zavezeme a nainstalujeme po Praze za cenu od 600 do 1300 Kč (v závislosti na velikosti zboží a adrese doručení). Mimo Prahu účtujeme 20,-Kč za kilometr, popřípadě Vám zajistíme dopravu.

Zápůjčky pro filmaře

Zapůjčujeme naše zboží pro film, cena zápůjčného se pohybuje od 10 % do 25 % dle délky zápůjčky. Předání a převzetí zboží se potvrzuje podpisem smlouvy.